+90 212 483 00 15 infoobaglobal.com
KURUMSAL

FİRMAMIZ HAKKINDA

Oba Global
Temeli 1976 yılında Kayseri’de Oto Yedek Parça satışı ile başlayan ticaret serüvenimiz zamanla İhracat, İthalat ve Lojistik hizmetlerine kadar uzanmıştır.
Avrupa, Rusya ve Asya ülkelerinde oluşturduğu iş ortakları ve acentaları  sayesinde Dış ticaret ve Lojistik Hizmetlerinde hatırı sayılır bir konuma gelmiştir.
Oba Global
Oba Global
Şuan 14 ülkede İş Ortaklarımız  ve 22 ülkede acentalarımızla Lojistik Hizmetlerimizde rekabetçi fiyat avantajı ile müşterilerine sunduğu hızlı ve güvenilir servis sayesinde her geçen gün müşteri portföyünü büyütmektedir.
Oba Global olarak, Lojistik, Dış Ticaret, Otomotiv Yedek Parça ve Medikal Turizm sektörlerinde müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma odaklı politikası ile kusursuz hizmet sunmaya devam etmektedir.
Oba Global
İŞ ORTAKLARIMIZ
Akın PlastikAKPAAksa JeneratörBellona MobilyaBTM ShingleCanlar BoruDatatürkDHL KargoEge PlastEkolFıratGürbüz İskele KapıLKW WalterLittle BigMekserMetamarMichelinMutlu AküNurteksPelsanPetlasPirelliPlasborRavaberSanicaSaraySeramiksanUşaklıgilVatan KabloWirtgenYeşilyurt Demir